Designeri » A » Floral « Grupuri

Treselle Avon de dama

tuberoza
fin condimentat
Treselle Avon de dama Imagini Treselle Avon de dama Imagini

Treselle de Avon este un parfum Floral de dama. Treselle a fost lansat in 2003. Treselle a fost creat de Ilias Ermenidis si Alberto Morillas. Notele de varf sunt tuberoza, lotus si trandafir; notele de mijloc sunt lemn dulce si piper; Notele de baza sunt stanjenel, crin si mosc.

tuberoza lotus trandafir

lemn dulce piper

stanjenel crin mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Treselle by Avon.

Treselle Recenziile parfumurilor

AnaMo
AnaMo

E frumos..proaspat, floral, de purtat ziua, ca nu este prea frig afara.

Samira
Samira

Nu stiu de ce dar nu imi place deloc.L-am primit cadou insa...prefer Little black dress si Incandescent de la Avon.

Lussy
Lussy

Acesta este parfum foarte proaspat, cu o notă picanta. Consider ca poate fi purtat in orice anotimp, mergand in special si vara. Ce m-a atras a fost prețul, care este destul de mic și îmi place forma sticlei. Ma simt foarte feminina cand il port si il consider un parfum versatil, care poate fi purtat la locul de muncă, la o intalnire romantica sau chiar acasa atunci cand vrei sa te simti proaspata si feminina. Longevitatea și siajul sunt decente, blandetea fiind cuvântul-cheie.

leoliliana

foarte bun,l-am folosit ani de zile,ramane impregnat pe haine,amprimit mereu complimente cand il foloseam!elegant!

leoliliana

mi-a placut mult!l-am folosit ani de zile!e un parfum elegant,persistent!

bad_flo
bad_flo

miroase foarte frumos,un aprfum floral usor intens.

iulianada
iulianada

Am primit acest parfum in anul cand a fost lansat...m-am indragostit pe loc de acest miros. Au trecut 9 ani de atunci si nu am incetat sa mi-l achizitionez, fiind doilea parfum incadrat in preferintele mele. :D Nu e floral fructat dar miroase foarte bine, usor fresh. Am primit multe complimente datorita lui...il iubesc :X

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Treselle fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Treselle, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Treselle dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Treselle de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Today Bvlgari Omnia Amethyste Bvlgari Bvlgari Pour Femme Giorgio Armani Armani Code for Women Avon Rare Pearls Christian Dior J`adore Avon Little Black Dress Cartier Baiser Vole Avon Rare Gold Givenchy Ange ou Demon Oriflame Giordani Gold Chanel Allure Sensuelle Nina Ricci Nina Oriflame Giordani White Gold Christian Dior Pure Poison Calvin Klein Euphoria Versace Crystal Noir Avon Incandessence Christian Dior Dolce Vita Guerlain Idylle