Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

True Glow Avon de dama

True Glow Avon de dama

True Glow Avon de dama Imagini True Glow Avon de dama Imagini True Glow Avon de dama Imagini True Glow Avon de dama Imagini

True Glow de Avon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Notele de varf sunt frezie, mar rosu si citrice; notele de mijloc sunt floarea pasiunii, lotus si note lemnoase; Notele de baza sunt mosc si ambra.

frezie mar rosu citrice

floarea pasiunii lotus note lemnoase

mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about True Glow by Avon.

True Glow Recenziile parfumurilor

floren_tina1980
floren_tina1980

l-am avut si-l mai vreau dar nu se mai gaseste

flory17
flory17

L-am primit cadou, insa nu imi place absolut deloc, e prea tare pentru gusturile mele.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon True Glow fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon True Glow, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica True Glow dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre True Glow de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Abinoam Cobice Jennifer Lopez Deseo Perfect Sense Mane Yu Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Lacoste Touch of Spring Clean Wellness by Clean Harmony Novae Plus Graceful Green Agent Provocateur Diamond Dust Edition Geo. F. Trumper Eucris Shania Twain Shania Starlight IKKS Private Only for Men Mayssa Mayssa