Designeri » A » Chypre Floral « Grupuri

U by Ungaro Fever Avon de dama

U by Ungaro Fever Avon de dama

Avut: 4 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

U by Ungaro Fever de Avon este un parfum Chypre Floral de dama. U by Ungaro Fever a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt osmanthus, mandarina si zmeura; notele de mijloc sunt caprifoi, tinctura de trandafiri si lici; Notele de baza sunt paciuli, ambra, lemn de santal si mosc.

osmanthus mandarina zmeura

caprifoi tinctura de trandafiri lici

paciuli ambra lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about U by Ungaro Fever by Avon.

Narciso Rodriguez For Her

U by Ungaro Fever Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Unic! Pacat ca nu se mai fabrica!Cei de la Avon au facut o alegere exceptionala cand au introdus acest parfum ,colaborarea cu E.ungaro a fost un real succes,o splendoare de parfum-puternic,,atragator,elegant,cu un siaj f proeminent.Pacat ca nu se mai gaseste deloc in Romania,nu stiu daca in cataloagele avon din afara mai e valabil,banuiesc ca nu. Mai am jumatate din sticla,ma doar ff rar cu el,dar il miros zilnic...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon U by Ungaro Fever fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon U by Ungaro Fever, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica U by Ungaro Fever dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre U by Ungaro Fever de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Iris Noir Chanel Coco Noir Avon Herve Leger Intrigue Avon Tomorrow Avon Perceive Chanel Coco Mademoiselle Balenciaga Balenciaga Paris Calvin Klein Obsession Yves Rocher Comme une Evidence Avon Sassy Swirls Vanilla Bean Sarah Jessica Parker Dawn The Body Shop Moringa Avon Spotlight Avon Outspoken Intense by Fergie Al Haramain Perfumes Affaf Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Avon Surrender Chloe Love Avon Little Black Dress Elie Saab Le Parfum