Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Ultra Sexy Avon de dama

Ultra Sexy Avon de dama

tropical
Ultra Sexy Avon de dama Imagini Ultra Sexy Avon de dama Imagini

Ultra Sexy de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Ultra Sexy a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Frank Voelkl. Notele de varf sunt bergamot, Para si maracuia; notele de mijloc sunt magnolie, bujor si piersica; Notele de baza sunt note lemnoase, ambra si mosc.

bergamot Para maracuia

magnolie bujor piersica

note lemnoase ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ultra Sexy by Avon.

Ultra Sexy Recenziile parfumurilor

Mihailush
Mihailush

Mi-am luat acest parfum prin decembrie si imi placea cum se simte si pe haine si pe piele, dar odata ce temperatura a crescut a devenit tot mai insuportabil si m-am despartit de el, astept sezonul rece ca sa-l pot folosi din nou.E foarte dulce, miroase a vata dulce ceea ce il face sa fie mai potrivit pentru seri. Potrivit numai adolcentelor 16-18 ani.
In afara de asta, are un fel de chimie specifica parfumurilor AVON, si un miros liniar. De la prima pulverizare pina la disparitia lui totala, va mirosi identic.
Dureaza cam 3 ore pe piele si ceva mai mult pe haine.

Ultra Sexy by Avon 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Ultra Sexy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Ultra Sexy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ultra Sexy dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ultra Sexy de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Hugo Boss Boss Woman L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Anna Sui Flight Of Fancy Morgan Love Love de Toi Glossy Gin Tonic Gin Tonic Woman The Body Shop Dewberry Perfume Oil Bill Blass Couture 1 Jardin de France Heliotrope Victoria`s Secret Sexual Star Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Lucy B Wild Jasmine