Designeri » A » Citric Aromatic « Grupuri

Azzaro Aqua Azzaro de barbati

Azzaro Aqua Azzaro de barbati

Azzaro Aqua de Azzaro este un parfum Citric Aromatic de barbati. Azzaro Aqua a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta citrice, coacaze, menta, tarhon, busuioc, cedru de Virginia, note lemnoase si nucsoara.

citrice coacaze menta tarhon busuioc cedru de Virginia note lemnoase nucsoara

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Azzaro Aqua by Azzaro.

Azzaro Aqua Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Azzaro Aqua fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Azzaro Aqua, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Azzaro Aqua dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Azzaro Aqua de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Salvador Dali Dalistyle Campos de Ibiza Mandarina Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Diptyque L'Eau de Neroli Carthusia Mediterraneo Manuel Canovas L`ile Bleue Tonino Lamborghini Overall pour Homme L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Parfums 06130 Yuzu Rouge Lush Icon Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Kristel Saint Martin KSM