Designeri » A » Aromatic « Grupuri

Azzaro Aqua Verde Azzaro de barbati

Azzaro Aqua Verde Azzaro de barbati

Azzaro Aqua Verde Azzaro de barbati Imagini

Azzaro Aqua Verde de Azzaro este un parfum Aromatic de barbati. Azzaro Aqua Verde a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta nucsoara, lavanda, galbanum, vetiver si cedru.

nucsoara lavanda galbanum vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Azzaro Aqua Verde by Azzaro.

Azzaro Aqua Verde Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Azzaro Aqua Verde fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Azzaro Aqua Verde, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Azzaro Aqua Verde dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Azzaro Aqua Verde de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Maurer & Wirtz Tabac Sport Burberry Burberry Summer for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 s.Oliver Love Man 2008 Van Heusen Van Heusen Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Norma Kamali Lavande CB I Hate Perfume Lavender Tea D.S. & Durga Burning Barbershop Ortigia Sicilia Fico D'India Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme