Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Azzaro Duo Men Azzaro de barbati

Azzaro Duo Men Azzaro de barbati

Azzaro Duo Men Azzaro de barbati Imagini Azzaro Duo Men Azzaro de barbati Imagini

Azzaro Duo Men de Azzaro este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Azzaro Duo Men a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt galbanum, grapefruit si boabe de ienupar; notele de mijloc sunt vetiver si boabe de tonka; Nota de baza este mosc.

galbanum grapefruit boabe de ienupar

vetiver boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Azzaro Duo Men by Azzaro.

Azzaro Duo Men Recenziile parfumurilor

Florin Sandu
Florin Sandu

Pe Azzaro Duo Men l-am cumparat blind-buy si nu mi-a parut rau dar nici nu am fost foarte entuziasmat, e dulce si pudrat,uneori lasa impresia ca inspiri praf, sufocant dupa un timp deoarece miroase puternic ore la rand si nu isi schimba mirosul. Asta nu inseamna ca miroase urat, mirosul e placut, smochina si vanilie ii da un miros unisex, incercati inainte sa-l cumparati.

Azzaro Duo Men by Azzaro 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Azzaro Duo Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Azzaro Duo Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Azzaro Duo Men dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Azzaro Duo Men de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Robert Piguet Visa 2007 Givenchy Pi Metallic Collector Matthew Williamson Incense Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Nicole Miller Nicole Miller for Men Donna Karan Cashmere Mist Luxe By Kilian Rose Oud Prada Prada Intense Rasasi Jaish Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude En Voyage Perfumes Makeda Angel Schlesser Oriental Dream