Designeri » A » Aromatic Fougere « Grupuri

Azzaro pour Homme Azzaro de barbati

Azzaro pour Homme Azzaro de barbati

fin condimentat
Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Videouri Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Videouri
Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini Azzaro pour Homme Azzaro de barbati Imagini

Azzaro pour Homme de Azzaro este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Azzaro pour Homme a fost lansat in 1978. Azzaro pour Homme a fost creat de Gerard Anthony, Martin Heiddenreich si Richard Wirtz. Notele de varf sunt chimion, stanjenel, lavanda, salvie, busuioc, anason, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt lemn de santal, boabe de ienupar, paciuli, vetiver, cedru si cardamom; Notele de baza sunt pielarie, boabe de tonka, ambra, mosc si lichen.

chimion stanjenel lavanda salvie busuioc anason bergamot lamaie

lemn de santal boabe de ienupar paciuli vetiver cedru cardamom

pielarie boabe de tonka ambra mosc lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Azzaro pour Homme by Azzaro.

Tuscany Per Uomo

Azzaro pour Homme Recenziile parfumurilor

cateyes
cateyes

Iubitul meu il poarta. Pe mine ma vrajeste iremediabil parfumul asta. E cameleonic. Merge si seara, la o imbracaminte eleganta, office, dar se pliaza perfect si pe o imbracaminte de zi. Mereu are un aer proaspat, nu e chiar fresh ci mai degraba aromat si nu este deloc banal. E un parfum pe care as vrea sa il poarte iar si iar, sa ma energizeze mereu cand ma strange la piept. E foarte masculin si unde sa mai pun ca imi trezeste simturile...mmmm...
Are un singur minus la persistenta.

operfume
operfume

pentru mine este un parfum care m-a cucerit, un parfum cu personalitate. Il folosesc la birou si simt ca ma energizeaza(debuteaza citric,verde, puternic barbatesc)....Nu este actual, nu este pentru neinitiati......Acesta iti place ori ba, nu exista cale de mijloc.....sotia mea il percepe ca pe un parfum imbatranit, imbacsit, pentru mosuleti din alte vremuri.....chiar as fi curios de alte pareri ale doamnelor :)

lucian oprin
lucian oprin

Azi l-am primit.Cand l-am pus pe mine am revazut mental scene cu Spartacus plin de sudoare si sange luptand in arena gladiatorilor, Miroase a mascul feroce,tine mult pe pielea mea si are siaj bun si nici nu platesti o avere pe el . Cum spunea si Zozo clasic si etern.Nota mea 10/10.

zozo
zozo

Un adevarat parfum barbatesc,clasic si etern.

Azzaro pour Homme by Azzaro 3.50 out of 5 based on 9 ratings and 4 user reviews

Macys.com
Eau De Toilette 6.8oz
Azzaro Pour Homme Eau de Toilette, 6.8 oz
Azzaro Pour Homme Eau de Toilette, 6.8 oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Azzaro pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Azzaro pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Azzaro pour Homme dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Azzaro pour Homme de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Joop! Joop! Homme Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Azzaro Chrome Summer Edition 2013 Playboy Super Playboy For Him Giorgio Armani Armani Mania Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Juicy Couture Dirty English for Men Annick Goutal Nuit Etoilee Aramis Aramis Annick Goutal Eau du Sud Annick Goutal Mandragore Giorgio Armani Si Annick Goutal Songes Giorgio Armani Acqua di Gio Lacoste Challenge Azzaro Bright Visit Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Giorgio Armani Armani Code Sport Giorgio Armani Armani Code