Designeri » A » Lemnos Acvatic « Grupuri

Bright Visit Azzaro de barbati

Bright Visit Azzaro de barbati

fin condimentat
Bright Visit Azzaro de barbati Imagini

Bright Visit de Azzaro este un parfum Lemnos Acvatic de barbati. Bright Visit a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt cassia, lamaie si piper roz; notele de mijloc sunt tarhon si busuioc; Notele de baza sunt ambra, mosc si cedru.

cassia lamaie piper roz

tarhon busuioc

ambra mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bright Visit by Azzaro.

Bright Visit Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Oooo sfanta chimie! Deschisesem aici pe forum un topic despre parfumurile Azzaro si am primit raspunsuri...de bine. Si hop, dorinta de a avea si eu un Azzaro mi s-a implinit primind parfumul sus numit. In primul rand e un lemnos aromatic pentru ca eu nu simt nimic acvatic in el. Nu-mi pot da seama daca ierburile aromatice sunt chiar cele descrise dar sigur naturale nu-s. Amestecate cu un pic de ambra, un pic de cedru (produse de sinteza fireste) creaza un parfum placut care ramane linear pana la final. Siajul e modest, persistenta bunicica a smuls chiar vreo doua complimente. Vad prin el viitorul parfumeriei...chimie, chimie si iar chimie. Se lasa simtit si de purtator, place dar nu pot fi generos cu nota 6/10. Insa voi termina sticla

Bright Visit by Azzaro 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Bright Visit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Bright Visit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bright Visit dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bright Visit de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Lalique Encre Noire Lalique Encre Noire Sport Aramis Aramis Fendi Fan di Fendi pour Homme Boucheron Jaipur Homme Rochas Rochas Man Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Hanae Mori HiM Daniel Hechter Caractere Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Lanvin Avant Garde Versace Eros Joop! Joop! Homme Versace Versace Pour Homme Bvlgari Black Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Burberry London for Men