Designeri » A » Aromatic Fructat « Grupuri

Chrome Legend Azzaro de barbati

Chrome Legend Azzaro de barbati

Il am: 8 Avut: 4 Semnatura mea: 1

Chrome Legend Azzaro de barbati Videouri

Chrome Legend de Azzaro este un parfum Aromatic Fructat de barbati. Chrome Legend a fost lansat in 2007. Chrome Legend a fost creat de Christophe Raynaud si Olivier Pescheux. Parfumul prezinta boabe de tonka, ambra, mosc, lichen, mar verde, ceai, vetiver, cedru si portocala amaruie.

boabe de tonka ambra mosc lichen mar verde ceai vetiver cedru portocala amaruie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Chrome Legend by Azzaro.

Chrome Legend Recenziile parfumurilor

iulix_73
iulix_73

Un parfum " rece " , metalic chiar , cu o longevitate deosebita ! Nota 8,5/10 .

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Chrome Legend fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Chrome Legend, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Chrome Legend dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Chrome Legend de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Hugo Boss Hugo Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Fahrenheit Versace Versace Man Eau Fraiche Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Aramis Aramis Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Cartier Declaration Moschino Uomo? Carolina Herrera 212 Men Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum Givenchy Insense Ultramarine Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Viktor&Rolf Spicebomb Ralph Lauren Safari for Men Jaguar Jaguar Classic Gold Al Haramain Perfumes Al Haramain Collection Gold Davidoff Horizon