Designeri » A » Lemnos Acvatic « Grupuri

Chrome Sport Azzaro de barbati

acvatic
Chrome Sport Azzaro de barbati Imagini Chrome Sport Azzaro de barbati Imagini Chrome Sport Azzaro de barbati Imagini

Chrome Sport de Azzaro este un parfum Lemnos Acvatic de barbati. Chrome Sport a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Michel Almairac. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit, lamaie de Amalfi si portocala amaruie; notele de mijloc sunt iarba, note de apa si ghimbir; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si ambra.

bergamot grapefruit lamaie de Amalfi portocala amaruie

iarba note de apa ghimbir

mosc cedru de Virginia ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Chrome Sport by Azzaro.

Chrome Sport Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Dupa cum spune numele,parfumul acesta este unul sport,destinat zilelor calde de vara.
La inceput nu mi-a placut dar pe parcurs am inceput sa il inteleg si consider ca este persistent si cu un miros aparte!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Chrome Sport fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Chrome Sport, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Chrome Sport dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Chrome Sport de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Acvatic
Versace Versace Man Eau Fraiche Nautica Nautica Voyage CB I Hate Perfume Eternal Return Donna Karan DKNY Red Delicious Men Versace Metal Jeans  Men DSQUARED² She Wood Marina Yachting Marina Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach Yves Rocher Eryo Blue Adolfo Dominguez Bambu Sabon Homme Joop! Splash