Designeri » A » Aromatic Fougere « Grupuri

Cockpit Azzaro de barbati

Cockpit Azzaro de barbati

Cockpit de Azzaro este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Cockpit a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Fabrice Pellegrin. Notele de varf sunt yuzu, piper si grapefruit; notele de mijloc sunt boabe de tonka, iasomie, Para, anason stelat si muscata; Nota de baza este balsam Tolu.

yuzu piper grapefruit

boabe de tonka iasomie Para anason stelat muscata

balsam Tolu

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cockpit by Azzaro.

Cockpit Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Cockpit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Cockpit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cockpit dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cockpit de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Avon His Story David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Geo. F. Trumper Eau de Quinine Jardin de France Fougere Weil Weil Pour Homme Royal Copenhagen Viking Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Mexx Perspective Man Alfred Dunhill Dunhill Edition Cerruti Nino Cerruti