Designeri » A » Oriental Condimentat « Grupuri

Decibel Azzaro de barbati

Decibel Azzaro de barbati

fin condimentat
Decibel Azzaro de barbati Imagini Decibel Azzaro de barbati Imagini

Decibel de Azzaro este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Decibel a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi, aldehide si lemn dulce; notele de mijloc sunt tamaie si violeta; Notele de baza sunt vetiver, boabe de tonka si vanilie.

lamaie de Amalfi aldehide lemn dulce

tamaie violeta

vetiver boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Decibel by Azzaro.

Decibel Recenziile parfumurilor

admar7777
admar7777

imi da mereu senzatia de un moment al verii,cand apune soarele,si esti dupa o zi de plaja,imbraci acest parfum si stii ca te asteapta o noapte lunga...perfect pt seriile-noptile de vara,plimbari-terase-club,persista ore bune,si emana pe masura,nu mi se pare deloc un parfum greu,din contra e genul din care nu ti-ai mai scoate nasul,si cred ca poate fi purtat din mai pana in octombrie.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Decibel fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Decibel, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Decibel dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Decibel de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Aramis Havana Penhaligon`s Malabah L`Artisan Parfumeur Navegar Penhaligon`s LP No.9 for Men Ted Baker Second Skin Washington Tremlett Clove Absolute Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Ayala Moriel Roses et Chocolat Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 DSH Perfumes Nourouz DSH Perfumes Cafe Noir Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie