Designeri » A » Aromatic Condimentat « Grupuri

Jetlag Azzaro de barbati

Jetlag Azzaro de barbati

Jetlag de Azzaro este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. Jetlag a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Olivier Pescheux. Notele de varf sunt piper, grapefruit, cardamom si lamaie; notele de mijloc sunt trandafir de ceai, scortisoara si tamaie; Notele de baza sunt ambra, paciuli si cedru.

piper grapefruit cardamom lamaie

trandafir de ceai scortisoara tamaie

ambra paciuli cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jetlag by Azzaro.

Jetlag Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Jetlag fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Jetlag, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jetlag dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jetlag de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Odori Zafferano Jardin de France Gingembre Xerjoff Uden Egofacto Jamais le Dimanche Jovan Sex Appeal Diptyque L`Eau de Tarocco Demeter Fragrance Black Pepper Profumi di Pantelleria Maestrale Nickel Eau Maximum Nejma Puro