Designeri » A » Floral Verde « Grupuri

Orange Tonic Azzaro de dama

Orange Tonic Azzaro de dama

Orange Tonic de Azzaro este un parfum Floral Verde de dama. Notele de varf sunt portocala, bergamot, lamaie, grapefruit, note verzi, menta si busuioc; notele de mijloc sunt caprifoi, iasomie, afine, lacramioare si flori; Notele de baza sunt miere, ambra, cedru si mosc.

portocala bergamot lamaie grapefruit note verzi menta busuioc

caprifoi iasomie afine lacramioare flori

miere ambra cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Orange Tonic by Azzaro.

Orange Tonic Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Orange Tonic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Orange Tonic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Orange Tonic dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Orange Tonic de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Kenzo Parfum d`Ete CB I Hate Perfume I am a Dandelion Serge Lutens Un Lys Loewe Quizas, Quizas, Quizas Bvlgari Eau Fraiche Leonard Leonard de Leonard Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Michael Storer Stephanie Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Hugh Parsons 99 Regent Street Intelligent Nutrients Focus Strange Invisible Perfumes Essence of IX