Designeri » A » Floral « Grupuri

Twin for Women Azzaro de dama

Twin for Women Azzaro de dama

migdale
Twin for Women Azzaro de dama Imagini Twin for Women Azzaro de dama Imagini Twin for Women Azzaro de dama Imagini

Twin for Women de Azzaro este un parfum Floral de dama. Twin for Women a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Parfumul prezinta trandafir, stanjenel, migdale, mosc si piersica.

trandafir stanjenel migdale mosc piersica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Twin for Women by Azzaro.

Twin for Women Recenziile parfumurilor

Cherryblossom
Cherryblossom

Surprinsa in mod foarte placut de acest parfum atat de ieftin dar care are o nota foarte atragatoare(inca nu pot sa imi dau seama care,sau poate combinatia intr-o proportie reusita dintre piersica, mosc si migdale ).Miroase foarte placut,fin, suav,chic,extrem de delicat,ramane aproape de piele.Il recomand oricarei femei care nu suporta parfumurile tari, stridente, ci doreste doar sa miroase placut pe parcursul zilei,merge in orice anotimp .

Este un floral foarte soft, ce aduce ca miros cu crema de corp cea de acum de la Nivea. Este un parfum skin-scent, extrem de delicat, cu miros suav de mgdale, iris si ceva piersica. Nu este dulce, ci doar foarte delicat, il vad purtat de o tanara balerina delicata, sau noaptea inainte de culcare.
Una-peste-alta, e o surpriza destul de placuta pentru mine, tinand cont ca este primul Azzaro pe care il incerc...
Siaj redus, persistenta moderata. Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Twin for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Twin for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Twin for Women dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Twin for Women de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Amarige Bvlgari Bvlgari Pour Femme Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Lancome Poeme Chloe Love, Chloe Eau Florale Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chloe Love Annick Goutal Un Matin d`Orage Elie Saab Le Parfum Hermes 24 Faubourg Lolita Lempicka Lolita Lempicka Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Guerlain Insolence Eau de Parfum Balenciaga Balenciaga Paris Prada L`Eau Ambree Sisley Soir de Lune Chloe Love Eau Intense Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Kenzo L'Eau par Kenzo Pierre Balmain Ambre Gris