Designeri » A » Lemnos Condimentat « Grupuri

Visit For Men Azzaro de barbati

Visit For Men Azzaro de barbati

Visit For Men de Azzaro este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Visit For Men a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Notele de varf sunt nucsoara, ghimbir, piper roz, bergamot si cardamom; notele de mijloc sunt labdanum, lemn de guaiac, tamaie si cedru; Notele de baza sunt mosc si Ambergris.

nucsoara ghimbir piper roz bergamot cardamom

labdanum lemn de guaiac tamaie cedru

mosc Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Visit For Men by Azzaro.

M Generation

Visit For Men Recenziile parfumurilor

Lila79
Lila79

Un parfum barbatesc minunat ! Intens, misterios, picant

iulix_73
iulix_73

O alta creatie deosebita a creatoarei Annick Menardo isi face prezenta printre noi . Ghimbir, cardamom, nucsoara, piper, apoi cedru . Super ! Daca vrei sa simti experienta unei atmosfere sexy , picante , proaspăte , puternice dar invaluita in mister ... incearca-l !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Visit For Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Visit For Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Visit For Men dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Visit For Men de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Hugo Boss Boss Bottled Joop! Rococo for Men Ayala Moriel Immortelle L`Amour Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Floris Santal Bois 1920 Come la Luna Rothenstein Pirates of Love Montale Aoud Safran Mazzolari Patchouli Ulric de Varens Creation N° 44 L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre