Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Visit for Women Azzaro de dama

Visit for Women Azzaro de dama

Visit for Women Azzaro de dama Imagini

Visit for Women de Azzaro este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Visit for Women a fost lansat in 2004. Visit for Women a fost creat de Domitille Michalon si Olivier Polge. Notele de varf sunt frunze de portocal si piper; notele de mijloc sunt iasomie indiana, cedru de Virginia, lemn pretios si trandafir; Notele de baza sunt boabe de tonka, ambra, mosc si rasina benzoica.

frunze de portocal piper

iasomie indiana cedru de Virginia lemn pretios trandafir

boabe de tonka ambra mosc rasina benzoica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Visit for Women by Azzaro.

Flower by Kenzo Essentielle

Visit for Women Recenziile parfumurilor

Offfff! Dar nu se mai termina o data cu parfumelele astea din plastic, cu miros de guma Hubba-Bubba si iasomie sintetica, de imi intorc stomacul pe dos????? Toate imi par ca miros a braduleti de pus in masina, si imi provoaca rau fizic! Ma si doare capul si de la braduleti si de la parfumuri ca acesta... Iasomie sintetica, tonka, fructe din plastic, asta e tot ce zice parfumul acesta...
Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 2/10

Visit for Women by Azzaro 2.20 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Visit for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Visit for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Visit for Women dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Visit for Women de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Hermes Kelly Caleche Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Jennifer Lopez Deseo Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Trance Essence Hail Merri Eau Jeune Eau Jeune Double Je Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Baldinini Baldinini Parfum Glace Sarantis B.U. Blossom Salvador Dali Little Kiss Me InStyle Sex in The City Seduce