Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Visit for Women Azzaro de dama

Visit for Women Azzaro de dama

Visit for Women Azzaro de dama Imagini

Visit for Women de Azzaro este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Visit for Women a fost lansat in 2004. Visit for Women a fost creat de Domitille Michalon si Olivier Polge. Notele de varf sunt frunze de portocal si piper; notele de mijloc sunt iasomie indiana, cedru de Virginia, lemn pretios si trandafir; Notele de baza sunt boabe de tonka, ambra, mosc si rasina benzoica.

frunze de portocal piper

iasomie indiana cedru de Virginia lemn pretios trandafir

boabe de tonka ambra mosc rasina benzoica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Visit for Women by Azzaro.

Flower by Kenzo Essentielle

Visit for Women Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Parfumul este delicat, deloc gretos sau cu miros plasticat..eu nu il percep asa...daca e sa vorbim de parfumuri cu miros plasticat in adev. sens al cuvantului, sigur nu pe acesta il voi adauga in acea categorie ..Are un iz de ceai de tei-iasomia si boabele de tonka nu ma deranjeaza, nu sufoca pt ca nu are cum..ramane aproape de piele, proiectia lui ramane destul de mica.Il vad potrivit in prima luna de toamna, caci la temperaturile de vara se pierde in caldura sufocanta..Tot mostrele raman cele mai bune variante intotdeauna, caci ce poate fi un cosmar pt altii, poate inseamna paradisul pt tine...Pentru mine a fost doar inca un parfum testat, il voi uita repede pt ca nu s-a incadrat in niciuna dintre extreme..nu imi displace dar nici nu ma face sa ma intorc la el.

Offfff! Dar nu se mai termina o data cu parfumelele astea din plastic, cu miros de guma Hubba-Bubba si iasomie sintetica, de imi intorc stomacul pe dos????? Toate imi par ca miros a braduleti de pus in masina, si imi provoaca rau fizic! Ma si doare capul si de la braduleti si de la parfumuri ca acesta... Iasomie sintetica, tonka, fructe din plastic, asta e tot ce zice parfumul acesta...
Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Azzaro Visit for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Azzaro Visit for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Visit for Women dupa Azzaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Visit for Women de Azzaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Alviero Martini GeoBlack Woman Clean Clean Warm Cotton Shaik Chic Shaik No 30 Esteban Patchouli Borsalino Borsalino Pour Elle Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Marc Jacobs Daisy Silver Edition Bill Blass Red Oriflame Volare Wisteria