Designeri » B » Oriental Lemnos « Grupuri

Ambré Baldessarini de barbati

Ambré Baldessarini de barbati

Il am: 3 Avut: 1 Semnatura mea: 1

Ambré Baldessarini de barbati Videouri
Ambré Baldessarini de barbati Imagini Ambré Baldessarini de barbati Imagini Ambré Baldessarini de barbati Imagini Ambré Baldessarini de barbati Imagini

Ambré de Baldessarini este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Ambré a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Firmenich. Notele de varf sunt mandarina si mar rosu; notele de mijloc sunt pielarie si violeta; Notele de baza sunt labdanum, ambra, vanilie si stejar.

mandarina mar rosu

pielarie violeta

labdanum ambra vanilie stejar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambré by Baldessarini.

Ambré Recenziile parfumurilor

Ambré by Baldessarini 5.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Baldessarini Ambré fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Baldessarini Ambré, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambré dupa Baldessarini. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambré de Baldessarini reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Davidoff Zino Davidoff Avon Summer White Bright Adidas Adidas Woman Active Start Lacoste Lacoste Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Code Chanel Allure Homme Edition Blanche Paco Rabanne 1 Million Guerlain La Petite Robe Noir Azzaro Twin for Men Calvin Klein Eternity Now For Women Baldessarini Strictly Private Avon Summer White Sunset Versace Crystal Noir Hanae Mori HM Nina Ricci Memoire D'homme Rochas Macassar Escada Escada pour Homme Cacharel Nemo