Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Alabaster Banana Republic de dama

Alabaster Banana Republic de dama

acvatic
ozonic

Alabaster de Banana Republic este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Alabaster a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Honorine Blanc. Nota de varf este lotus; Nota de mijloc este trandafir; Nota de baza este mosc.

lotus

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Alabaster by Banana Republic.

Alabaster Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Banana Republic Alabaster fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Banana Republic Alabaster, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Alabaster dupa Banana Republic. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Alabaster de Banana Republic reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Azzaro Visit for Women Lancaster Aquazur Montale Roses Musk L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Morgan Morgan de Toi Lancaster Aquasenses Shania Twain Shania Starlight Le Labo Aldehyde 44 Dallas Fiorucci Amore 14 White Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Donna Karan DKNY Golden Delicious