Designeri » B » Floral « Grupuri

Banana Republic W Banana Republic de dama

Banana Republic W Banana Republic de dama

Banana Republic W Banana Republic de dama Imagini

Banana Republic W de Banana Republic este un parfum Floral de dama. Banana Republic W a fost lansat in 1995.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Banana Republic W by Banana Republic.

Banana Republic W Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Banana Republic Banana Republic W fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Banana Republic Banana Republic W, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Banana Republic W dupa Banana Republic. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Banana Republic W de Banana Republic reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Caron Fleur de Rocaille (1993) Herve Leger Rose Leger Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena The Healing Garden Sheer Passion Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Avon Eternal Magic Principessa Beauty Bellocia Lalique Fleur de Cristal L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)