Designeri » B » Floral « Grupuri

Banana Republic W Banana Republic de dama

Banana Republic W Banana Republic de dama

Banana Republic W Banana Republic de dama Imagini

Banana Republic W de Banana Republic este un parfum Floral de dama. Banana Republic W a fost lansat in 1995.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Banana Republic W by Banana Republic.

Banana Republic W Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Banana Republic Banana Republic W fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Banana Republic Banana Republic W, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Banana Republic W dupa Banana Republic. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Banana Republic W de Banana Republic reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Alfred Sung Mei Rochas Poupee Kenzo Kenzo Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich L`Artisan Parfumeur Verte Violette Lorenzo Villoresi Donna Elizabeth Arden Pretty Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse JoAnne Bassett Malmaison Liz Claiborne Lucky You