Designeri » B » Oriental Floral « Grupuri

So Hooked on Carmella Benefit de dama

So Hooked on Carmella Benefit de dama

Il am: 3 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

So Hooked on Carmella de Benefit este un parfum Oriental Floral de dama. So Hooked on Carmella a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt grapefruit, lamaie de Amalfi si rabarbar; notele de mijloc sunt floarea tiare, bujor si ciclama; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra si vanilie.

grapefruit lamaie de Amalfi rabarbar

floarea tiare bujor ciclama

lemn de santal ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about So Hooked on Carmella by Benefit.

So Hooked on Carmella Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Benefit So Hooked on Carmella fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Benefit So Hooked on Carmella, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica So Hooked on Carmella dupa Benefit. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre So Hooked on Carmella de Benefit reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Stella McCartney Stella Velvet Cacharel Amor Amor Tentation Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Amouage Amouage Lyric Woman Xerjoff Esquel DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Mila Schön `00 Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Cliff Richard Devil Woman Serge Lutens Rose de Nuit Ebba Los Angeles Miss Natasha