Designeri » B » Floral « Grupuri

Gold Benetton de dama

Gold Benetton de dama

cacao

Gold de Benetton este un parfum Floral de dama. Gold a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta neroli, mandarina, heliotrop, cacao, floare de bumbac, stanjenel, mosc, cashmeran si trandafir.

neroli mandarina heliotrop cacao floare de bumbac stanjenel mosc cashmeran trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gold by Benetton.

Gold Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Benetton Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Benetton Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gold dupa Benetton. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gold de Benetton reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Avon Goddess Christian Dior Lily Trussardi Trussardi Jeans Benetton Benetton Pure Sport Women Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Creed Les Floralies JoAnne Bassett Camille Kenzo Eau de Fleur de Yuzu MOR Belladonna Teo Cabanel Early Roses