Designeri » B » Citric Aromatic « Grupuri

Lime & Clarysage Berkeley Square de dama

ierbos
fin condimentat
Lime & Clarysage Berkeley Square de dama Imagini

Lime & Clarysage de Berkeley Square este un parfum Citric Aromatic de dama. Parfumul prezinta salvie, lamaie verde si mandarina.

salvie lamaie verde mandarina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lime & Clarysage by Berkeley Square.

Lime & Clarysage Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Berkeley Square Lime & Clarysage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Berkeley Square Lime & Clarysage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lime & Clarysage dupa Berkeley Square. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lime & Clarysage de Berkeley Square reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Calvin Klein CK One Summer 2006 Versace Baby Blue Jeans Annick Goutal Eau du Sud Givenchy Eau Torride Shu Uemura Fleur de Source Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men Creed Zeste Mandarine Tonatto Profumi Anena Creed Selection Verte DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Kristel Saint Martin KSM