Designeri » B » Floral Fructat « Grupuri

Best Company Best Company de dama

Best Company Best Company de dama

tuberoza

Best Company de Best Company este un parfum Floral Fructat de dama. Best Company a fost lansat in 1990. Parfumul prezinta iasomie, zambila, tuberoza, paciuli, cedru de Virginia, vanilie, bergamot, portocala, mandarina si coacaze negre.

iasomie zambila tuberoza paciuli cedru de Virginia vanilie bergamot portocala mandarina coacaze negre

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Best Company by Best Company.

Best Company Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Best Company Best Company fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Best Company Best Company, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Best Company dupa Best Company. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Best Company de Best Company reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Blumarine Vintage Giorgio Armani Gio Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Oscar de la Renta So de la Renta Breil Milano My Breil Jean Patou PanAme B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Loewe A Mi Aire Lanvin Jeanne La Rose Thymes Coco Monoi Jovan Satisfaction for Women