Designeri » B » Oriental Vanilat « Grupuri

Heat Beyonce de dama

Heat Beyonce de dama

migdale
Heat Beyonce de dama Videouri
Heat Beyonce de dama Imagini Heat Beyonce de dama Imagini Heat Beyonce de dama Imagini

Heat de Beyonce este un parfum Oriental Vanilat de dama. Heat a fost lansat in 2010. Heat a fost creat de Claude Dir si Olivier Gillotin. Notele de varf sunt neroli, piersica, magnolie si orhidee; notele de mijloc sunt mosc, caprifoi, migdale si pricomigdale; Notele de baza sunt ambra, boabe de tonka si Sequoia.

neroli piersica magnolie orhidee

mosc caprifoi migdale pricomigdale

ambra boabe de tonka Sequoia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Heat by Beyonce.

Heat Recenziile parfumurilor

Este un parfum opulent cu miros de punga de plastic, fructe gretoase, flori sintetice, etc. De dulce e duuuulce, greu, cu siaj moderat si persistenta buna. Seamana bine cu alte creatii contemporane...
Nota mea: 3/10

Bea
Bea

Mi s-a pus pata pe acest parfum din cauza ca mi-a placut sticla, iar cand am vazut ca e oriental-vanilat mi-am zis ca trebuie sa-l am. Zis si facut. L-am comandat fara sa-l miros(ca majoritatea parfumurilor mele) si din fericire nu am dat gres nici de data asta cu "blind buy"-ul. Este dulce dar nu intr-un mod gretos si sintetic, ci are un miros subtil, vanilat, predominante sunt notele de piersica, mosc, ambra, migdale.
Si la capitolul longevitate si siaj sta bine. Eu spreiez parfumurile pe haine, pentru ca mi se irita si inroseste pielea daca pulverizez,iar pe haine simt parfumul toata ziua, chiar si a 2-a zi.
8.7/10

Beyonce Heat Perfume by Beyonce, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Beyonce Heat eau de parfum for women 3.3 oz
Beyonce Heat eau de parfum for women 3.3 oz
Eau De Parfum 3.4oz
Beyonce Heat The Mrs. Carter Perfume by Beyonce, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Beyonce Heat Perfume by Beyonce, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Beyonce Heat Perfume by Beyonce, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Beyonce Heat eau de parfum for women 1 oz
Beyonce Heat eau de parfum for women 1 oz
Beyonce Heat by Beyonce Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Beyonce Heat by Beyonce Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Eau De Parfum 3.4oz
Beyonce Heat by Beyonce Eau de Parfum Spray 3.4 oz Mrs. Carter Limited Edition for Women
Beyonce Heat World Tour Limited Edition eau de parfum for women 3.3 oz
Beyonce Heat Perfume by Beyonce, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Beyonce Heat Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Beyonce Heat Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Eau De Parfum 3.4oz
Beyonce Heat The Mrs. Carter Show World Tour Eau De Parfum Spray Limited Edition 100ml 3.4oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Beyonce Heat fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Beyonce Heat, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Heat dupa Beyonce. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Heat de Beyonce reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Katy Perry Purr Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Escada Escada Magnetism Avon Love Pulse Zara Nuit Oriflame Eclat Sport Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Adidas Natural Vitality Avon U by Ungaro for Her Avon Femme Zara Zara Black Amber Avon Treselle Mystique Adidas Pure Lightness Avon Herve Leger Ete Max Mara Max Mara Montblanc Legend Pour Femme Oriflame Eclat for Men Oriflame Precious Eau de Parfum Lancome Hypnose