Designeri » B » Oriental Floral « Grupuri

Midnight Heat Beyonce de dama

Midnight Heat Beyonce de dama

tropical
Midnight Heat Beyonce de dama Imagini Midnight Heat Beyonce de dama Imagini Midnight Heat Beyonce de dama Imagini Midnight Heat Beyonce de dama Imagini Midnight Heat Beyonce de dama Imagini

Midnight Heat de Beyonce este un parfum Oriental Floral de dama. Midnight Heat a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Olivier Gillotin. Notele de varf sunt prune, carambola (fructul stea) si pitahaya; notele de mijloc sunt orhidee, bujor, lalea si Cereus inflorit noaptea; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli si ambra.

prune carambola (fructul stea) pitahaya

orhidee bujor lalea Cereus inflorit noaptea

lemn de santal paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Midnight Heat by Beyonce.

Midnight Heat Recenziile parfumurilor

Stormica
Stormica

Super, persistent mi l am comandat a doua oara!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Beyonce Midnight Heat fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Beyonce Midnight Heat, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Midnight Heat dupa Beyonce. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Midnight Heat de Beyonce reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Montale Oriental Flowers Leonard Balahe Chantecaille Frangipane Satellite Ipanema Red Pearl Silver Ring Lolita Lempicka Si Lolita Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Gabriela Sabatini Summer Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Roxana Illuminated Perfume Aurora Penhaligon`s Night Scented Stock Thomas Sabo Charm Rose