Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Bijan Nude Bijan de dama

Bijan Nude Bijan de dama

aldehide

Bijan Nude de Bijan este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Bijan Nude a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta aldehide, stanjenel, ciocolata alba, mosc, liliac, trandafir alb, vetiver, ylang-ylang, lacramioare si cedru.

aldehide stanjenel ciocolata alba mosc liliac trandafir alb vetiver ylang-ylang lacramioare cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bijan Nude by Bijan.

Bijan Nude Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bijan Bijan Nude fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bijan Bijan Nude, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bijan Nude dupa Bijan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bijan Nude de Bijan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Lancaster Aquazur Hermes Kelly Caleche Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Esteban Tourbillon de thé Novae Plus Graceful Green Liz Claiborne Mambo Mix Geo. F. Trumper Eucris Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Mariella Burani Messages Cliff Richard Dream Maker Donna Karan DKNY Golden Delicious