Designeri » B » Chypre Floral « Grupuri

Bijan Wicked Bijan de dama

Bijan Wicked Bijan de dama

Bijan Wicked de Bijan este un parfum Chypre Floral de dama. Notele de varf sunt mandarina, strugurei rosii si bergamot; notele de mijloc sunt lotus albastru si iasomie; Notele de baza sunt ambra, paciuli si vetiver.

mandarina strugurei rosii bergamot

lotus albastru iasomie

ambra paciuli vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bijan Wicked by Bijan.

Bijan Wicked Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Necomplicat, nepretentios, un amestec bine mixat, din care nu resimt decat amalgamul general si acela este...placut! Perfect cand n-am timp sa ma gandesc prea mult ce sa folosesc. Dar numai pe vreme rece!

Bijan Wicked by Bijan 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bijan Bijan Wicked fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bijan Bijan Wicked, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bijan Wicked dupa Bijan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bijan Wicked de Bijan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Hermes Doblis Long Lost Perfume Memoire Cherie Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Luciano Soprani Strass Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Lalique Perles De Lalique Balenciaga Balenciaga Paris