Designeri » B » Chypre Floral « Grupuri

Bijan Wicked Bijan de dama

Bijan Wicked Bijan de dama

Bijan Wicked de Bijan este un parfum Chypre Floral de dama. Notele de varf sunt mandarina, strugurei rosii si bergamot; notele de mijloc sunt lotus albastru si iasomie; Notele de baza sunt ambra, paciuli si vetiver.

mandarina strugurei rosii bergamot

lotus albastru iasomie

ambra paciuli vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bijan Wicked by Bijan.

Bijan Wicked Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Necomplicat, nepretentios, un amestec bine mixat, din care nu resimt decat amalgamul general si acela este...placut! Perfect cand n-am timp sa ma gandesc prea mult ce sa folosesc. Dar numai pe vreme rece!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bijan Bijan Wicked fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bijan Bijan Wicked, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bijan Wicked dupa Bijan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bijan Wicked de Bijan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Jacomo Jacomo for Her La Perla J'Aime Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum David & Victoria Beckham Signature Story for Her Caron N`Aimez Que Moi Versace VE Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Atkinsons Bizarre Liz Claiborne Liz Sport Renato Balestra Oro Parfums Namara Avant L'Amour The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom