Designeri » B » Oriental Floral « Grupuri

Innamorata Blumarine de dama

Innamorata Blumarine de dama

Innamorata Blumarine de dama Imagini Innamorata Blumarine de dama Imagini Innamorata Blumarine de dama Imagini

Innamorata de Blumarine este un parfum Oriental Floral de dama. Innamorata a fost lansat in 2012. Innamorata a fost creat de Sophie Labbe si Olivier Polge. Notele de varf sunt bergamot, mandarina si maracuia; notele de mijloc sunt ylang-ylang, magnolie, frangipani si floare de grapefruit; Notele de baza sunt mosc, rasina benzoica si cashmeran.

bergamot mandarina maracuia

ylang-ylang magnolie frangipani floare de grapefruit

mosc rasina benzoica cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Innamorata by Blumarine.

Innamorata Recenziile parfumurilor

OH!! Alt parfum comun, ce miroase a punga de plastic..., ceva fructe, ceva flori sintetice... etc. Este incredibil cum iasa pe banda rulanda astfel de parfumuri... Oare cererea publicului ii face sa scoata pe piata parfumuri identice? Toate creatiile astea de masa miros LA FEL, ori am eu probleme cu mirosul.. nu stiu dar... ce se arata nu e tocmai roz...pana si case mari, precum Valentino sau Cavalli scot pe piata parfumuri cu miros de punga de plastic, gretoase, super-sintetice, de nepurtat!!!
Parerea mea... Nota mea: 1/10

Innamorata by Blumarine 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Blumarine Innamorata fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Blumarine Innamorata, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Innamorata dupa Blumarine. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Innamorata de Blumarine reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Gucci Gucci Accenti Mona di Orio Carnation Antonio Banderas Spirit Night Fever Floris China Rose Remy Latour Attractive Jessica Simpson Fancy Love Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Corine de Farme Samoa Playboy Play It Spicy