Designeri » B » Oriental Lemnos « Grupuri

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious unisex

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious unisex

Il am: 1 Semnatura mea: 1

Agarwood Collection Inquisitive de Boadicea the Victorious este un parfum Oriental Lemnos unisex. Parfumul prezinta citrice, rasina, cedru de Virginia, lemn de santal, bergamot, galbanum si note verzi.

citrice rasina cedru de Virginia lemn de santal bergamot galbanum note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Agarwood Collection Inquisitive by Boadicea the Victorious.

Agarwood Collection Inquisitive Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Agarwood Collection Inquisitive dupa Boadicea the Victorious. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Agarwood Collection Inquisitive de Boadicea the Victorious reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Cartier Le Baiser Du Dragon Nikos Nikos Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Vivienne Westwood Let It Rock Rochas Absolu Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Charriol Charriol Eau de Parfum Donna Karan Cashmere Mist Luxe Arno Sorel Homme SoOud Burqua