Designeri » B » « Grupuri

Exquisite Boadicea the Victorious unisex

Exquisite Boadicea the Victorious unisex

oud

Exquisite de Boadicea the Victorious este un parfum unisex. Parfumul prezinta flori albe, crin, iasomie, citrice, trandafir, Lemn de Agar(Oud), paciuli, vanilie si note lemnoase.

flori albe crin iasomie citrice trandafir Lemn de Agar(Oud) paciuli vanilie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Exquisite by Boadicea the Victorious.

Exquisite Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Boadicea the Victorious Exquisite fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Boadicea the Victorious Exquisite, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Exquisite dupa Boadicea the Victorious. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Exquisite de Boadicea the Victorious reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Perry Ellis Perry Ellis m Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Roger & Gallet Eau de Gingembre Shiseido Zen Gold Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Rubino Cosmetics Room 726 Black Lacoste Lacoste Essential Sport Hanae Mori Hanae Mori N02 Esprit Imagine for Her Novae Plus Noble Violet Madonna Nudes 1979 Sparkle