Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Astor Place Bond No 9 unisex

Avut: 1

ozonic
acvatic

Astor Place de Bond No 9 este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Astor Place a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Laurent Le Guernec. Notele de varf sunt mandarina si frunza de violeta; notele de mijloc sunt frezie, mac rosu si radacina de stanjenel; Notele de baza sunt ambra, mosc si lemn de teak.

mandarina frunza de violeta

frezie mac rosu radacina de stanjenel

ambra mosc lemn de teak

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Astor Place by Bond No 9.

Astor Place Recenziile parfumurilor

lidme
lidme

Demult caut un parfum cu frezie printre notele dominante. Am comandat parfumul fara a-l testa datorita referintelor bune si am fost dezamagita. Parfumul aminteste foarte mult de Dior J'adore si mi se pare comun, nu da senzatia de vaporos, diafan pe care o cautam. Frezia nu am simtit-o, concluzia e ca parfumul ofera prea putin pt pretul cerut

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bond No 9 Astor Place fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bond No 9 Astor Place, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Astor Place dupa Bond No 9. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Astor Place de Bond No 9 reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Divine Divine D`Orsay La Dandy Montale Aoud Queen Roses Shiseido Zen Oscar de la Renta Rosamor Esteban Patchouli Lulu Castagnette Lulu Ajmal Facets of Her Lanvin Lanvin L`Homme Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Mariella Burani Messages Modigliani Supreme