Designeri » B » Lemnos Condimentat « Grupuri

I Love New York for Marriage Equality Bond No 9 unisex

I Love New York for Marriage Equality Bond No 9 unisex

I Love New York for Marriage Equality Bond No 9 unisex Imagini

I Love New York for Marriage Equality de Bond No 9 este un parfum Lemnos Condimentat unisex. I Love New York for Marriage Equality a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt nucsoara, scortisoara, mandarina si prune; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si crin; Notele de baza sunt cashmeran, lemn de santal si ambra.

nucsoara scortisoara mandarina prune

iasomie trandafir crin

cashmeran lemn de santal ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about I Love New York for Marriage Equality by Bond No 9.

I Love New York for Marriage Equality Recenziile parfumurilor

lilidana
lilidana

Desi este un parfum unisex eu il simt ca pe un parfum preponderent masculin. Nu este deloc dulce sau floral ci foarte, foarte aromat. Pe pielea mea este lemnos, putin afumat si destul de patrunzator. Il vad mai potrivit pentru zilele reci de toamna decat pentru zilele calde de vara. Ma duce cu gandul la paduri de conifere si un pahar de vin rosu bun langa un semineu incalzit. Un parfum foarte bun. Cred ca sotul meu se va bucura mai mult decat mine de aceasta achizitie.

Este un aromatic-lemnos cinstit, complet unisex, unde lemnul de casmeran face casa buna cu scortisoara si nucsoara, iar crinul si iasomia doar improspateaza discret melanjul. Parfumul imi pare mentolat, dar nu "fresh", ci lemnos. Imi pare ok facut, cu ingrediente bune, dar... iarasi nu il pot considera de nisa... este destul de banal ca miros, dar ok construit. Siaj moderat, persistenta moderat-buna. Evaluare: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bond No 9 I Love New York for Marriage Equality fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bond No 9 I Love New York for Marriage Equality, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica I Love New York for Marriage Equality dupa Bond No 9. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre I Love New York for Marriage Equality de Bond No 9 reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Givenchy Givenchy pour Homme Jo Malone Nutmeg & Ginger Ayala Moriel Immortelle L`Amour Annick Goutal Mandragore Pourpre Creed Vetiver Mexx Diversity Marc Jacobs Bang Nickel Enemy Montale Amber & Spices Farmacia SS. Annunziata Isos Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger O Boticario Coffee Man