Designeri » B » Floral « Grupuri

Madison Soiree Bond No 9 de dama

Madison Soiree Bond No 9 de dama

aldehide
sapun
Madison Soiree Bond No 9 de dama Imagini Madison Soiree Bond No 9 de dama Imagini Madison Soiree Bond No 9 de dama Imagini

Madison Soiree de Bond No 9 este un parfum Floral de dama. Madison Soiree a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Robertet. Parfumul prezinta caprifoi, gardenie, iasomie, lichen si aldehide.

caprifoi gardenie iasomie lichen aldehide

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Madison Soiree by Bond No 9.

Madison Soiree Recenziile parfumurilor

YRAHD
YRAHD

Este un parfum destul de frumos, elegant în stil clasic. Flori albe , lichen si aldehide.,rece un pic amar, aduce stare de liniște. Feminin și repet: - clasic!
Nu e genul meu de aceea nu port,cine il cauta apelați o sa dau la preț foarte democratic.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bond No 9 Madison Soiree fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bond No 9 Madison Soiree, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Madison Soiree dupa Bond No 9. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Madison Soiree de Bond No 9 reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Juicy Couture Eau de Couture Leonard Eau Fabuleuse E. Coudray Givrine Miller Harris Geranium Bourbon Charles Jourdan Inspiration Rodier Eau Legere Molinard 160 Marc Jacobs Daisy Garland D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Le Labo Bouquet Blanc