Designeri » B » Floral « Grupuri

Madison Square Park Bond No 9 de dama

Madison Square Park Bond No 9 de dama

Madison Square Park de Bond No 9 este un parfum Floral de dama. Madison Square Park a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Laurent le Guernec. Notele de varf sunt zambila, afine si iarba; notele de mijloc sunt trandafir si lalele roz; Notele de baza sunt lemn de teak si vetiver.

zambila afine iarba

trandafir lalele roz

lemn de teak vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Madison Square Park by Bond No 9.

Madison Square Park Recenziile parfumurilor

Yoshimi
Yoshimi

Nu este mare lucru de spus despre Madison Square Park. Este un parfum vesel si primavaratic, un floral –fructat caruia nu-i gasesc alta calitate decat ca miroase a spuma de fragi de padure (desi nu sunt listati ca ingredient). Este un parfum discret, longevitatea fiind mai buna decat siajul. Cat despre sticla, floarea verde este de fapt o bratara cheap de plastic incolacita in jurul sticlei. Pretul mare nu mi se pare justificat.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bond No 9 Madison Square Park fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bond No 9 Madison Square Park, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Madison Square Park dupa Bond No 9. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Madison Square Park de Bond No 9 reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Halloween Halloween Fatal Rose Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Durance en Provence Ancian Rosa Miller Harris Geranium Bourbon Fragonard Rose de Mai Dana Buchman Dana Buchman Luxury Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Caron Violette Precieuse Anucci Dalini Daisy Fuentes Dianoche Love Night Susan McCray Nightfall