Designeri » B » Floral Fructat « Grupuri

Borbonese Borbonese de dama

Borbonese Borbonese de dama

tropical

Borbonese de Borbonese este un parfum Floral Fructat de dama. Borbonese a fost lansat in 1993. Parfumul prezinta mosc, stanjenel, ambra, trandafir, violeta, piersica, , bujor si mango.

mosc stanjenel ambra trandafir violeta piersica bujor mango

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Borbonese by Borbonese.

Borbonese Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Borbonese Borbonese fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Borbonese Borbonese, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Borbonese dupa Borbonese. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Borbonese de Borbonese reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Mexx Mexx XX Wild Kenzo 7:15 AM in Bali Oilily Papilon Mojo Be Sexy CnR Create Virgo Franck Olivier Forever Sarantis B.U. Heartbeat Filles des Iles Floral Exotique LR LR Classics Santorini