Designeri » B » Floral « Grupuri

Initial Boucheron de dama

Initial Boucheron de dama

miere
Initial Boucheron de dama Videouri
Initial Boucheron de dama Imagini Initial Boucheron de dama Imagini Initial Boucheron de dama Imagini Initial Boucheron de dama Imagini

Initial de Boucheron este un parfum Floral de dama. Initial a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Jacques Cavallier. Notele de varf sunt coacaze, frunze de coacaze rosii, mandarina si piper; notele de mijloc sunt flori de camp, paciuli, iasomie si trandafir; Notele de baza sunt miere, migdale si mosc.

coacaze frunze de coacaze rosii mandarina piper

flori de camp paciuli iasomie trandafir

miere migdale mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Initial by Boucheron.

Initial Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Boucheron Initial fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Boucheron Initial, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Initial dupa Boucheron. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Initial de Boucheron reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Boucheron Boucheron Boucheron Trouble Lorenzo Villoresi Teint de Neige Moschino Couture! Guerlain Insolence Eau de Parfum Tom Ford Black Orchid John Galliano John Galliano Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Clinique Aromatics Elixir Givenchy Organza Indecence Christian Dior Pure Poison Elixir Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Amouage Amouage Gold pour Femme Pierre Balmain Ambre Gris Christian Dior Dior Addict Chopard Casmir Christian Dior Pure Poison Loewe Esencia Femme Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Agent Provocateur Agent Provocateur