Designeri » B » Oriental Vanilat « Grupuri

Jaipur Saphir Boucheron de dama

Jaipur Saphir Boucheron de dama

Jaipur Saphir Boucheron de dama Imagini Jaipur Saphir Boucheron de dama Imagini Jaipur Saphir Boucheron de dama Imagini Jaipur Saphir Boucheron de dama Imagini Jaipur Saphir Boucheron de dama Imagini Jaipur Saphir Boucheron de dama Imagini

Jaipur Saphir de Boucheron este un parfum Oriental Vanilat de dama. Jaipur Saphir a fost lansat in 1999. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Notele de varf sunt mandarina, yuzu, piersica alba si cardamom; notele de mijloc sunt magnolie, scortisoara, iasomie si heliotrop; Notele de baza sunt ambra, mosc, rasina benzoica si vanilie.

mandarina yuzu piersica alba cardamom

magnolie scortisoara iasomie heliotrop

ambra mosc rasina benzoica vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jaipur Saphir by Boucheron.

Jaipur Saphir Recenziile parfumurilor

Jaipur Saphir by Boucheron 1.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Boucheron Jaipur Saphir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Boucheron Jaipur Saphir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jaipur Saphir dupa Boucheron. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jaipur Saphir de Boucheron reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chopard Casmir Chopard Mira-Bai Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Demeter Fragrance Banana Flambee Liz Claiborne Spark Jessica Simpson Fancy Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis M. Micallef Vanille Aoud Laurence Dumont Vanille Bourbon Damien Bash Parfum Lucifer Sin Farmacia SS. Annunziata Cara Guerlain Shalimar Ode a la Vanille