Designeri » B » Aromatic Fougere « Grupuri

Brioni Brioni de barbati

Brioni Brioni de barbati

ierbos

Brioni de Brioni este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Brioni a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt bergamot si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt lavanda, vetiver, paciuli, galbanum, nucsoara si lamaita; Notele de baza sunt lichen si boabe de tonka.

bergamot lamaie de Amalfi

lavanda vetiver paciuli galbanum nucsoara lamaita

lichen boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Brioni by Brioni.

Brioni Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Brioni Brioni fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Brioni Brioni, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Brioni dupa Brioni. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Brioni de Brioni reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Aramis Tuscany Per Uomo Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Liz Claiborne Curve Soul for Men Perry Ellis Portfolio Elite for Men Perry Ellis Portfolio for Men Avon Derek Jeter Driven Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Loewe Esencia pour Homme Kenzo Time for Peace Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Jeanne Arthes Extreme Limit Rock