Designeri » B » Floral Fructat « Grupuri

Believe Britney Spears de dama

Believe Britney Spears de dama

tropical
Believe Britney Spears de dama Videouri
Believe Britney Spears de dama Imagini Believe Britney Spears de dama Imagini Believe Britney Spears de dama Imagini

Believe de Britney Spears este un parfum Floral Fructat de dama. Believe a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt guava si mandarina; notele de mijloc sunt caprifoi si floare de lamai verde; Notele de baza sunt pralina, ambra si paciuli.

guava mandarina

caprifoi floare de lamai verde

pralina ambra paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Believe by Britney Spears.

Believe Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Se duce guava la frizer.
Si ramane acolo.
Nu, nu e banc, e parfumul Believe de B.S.Posed un recipient de vreo 15 ml din aceasta fiertura si stiu ca nu-l voi termina in veci. Pentru ca miroase a drogherie, a frizer, a sampoane si balsamuri de par persistente, poate si a vopsele si ce mai stiu eu ce chiclazuri se folosesc pt. stricarea parului, dupa care mai mirosi jumatate de zi daca ai fost la coaforul din cartier (fie numai ca sa bei o cafea cu XXX, pe care o stii din scoala si care lucreaza acolo)si daca nu te bagi rapid sub dus acasa.
Trebuie sa-i dau nota 10 acestui maglavais, si anume la persistenta, e indaratnic si tare incapatanat.
E drept, eu nu sunt nici fana si nici nu ma pricep la gurmande. Poate ca iubitorii de gen sa ma contrazica. Dar mie personal imi da o usoara senzatie de greata!ii multumesc prietenei care mi l-a trimis spre proba. Stiu acum ca, nici in momentele de crunta obnubilare mentala sau plictiseala,de curiozitati perverse si alte stari leguminoase nu ii voi da banutii mei lui B.S. pentru acest..produs!

Believe by Britney Spears 3.50 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

EDP Mini 0.33oz
Believe Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray .33 oz Mini Unboxed for Women
Britney Spears Believe eau de parfum for women 1 oz
Britney Spears Believe Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Britney Spears Believe Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Britney Spears Believe Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Britney Spears Believe Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Britney Spears Believe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Britney Spears Believe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Believe dupa Britney Spears. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Believe de Britney Spears reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Sweet Years Funny Days Liz Claiborne Curve Crush Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Joop! Joop! Homme Chill Out Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Betty Barclay Woman No.1 Krizia Fiori di Krizia Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Sarantis B.U. Rockmantic Next Pink Paradise Jil Sander Sensual Jil