Designeri » B » Floral Fructat « Grupuri

Midnight Fantasy Britney Spears de dama

Midnight Fantasy Britney Spears de dama

Midnight Fantasy Britney Spears de dama Videouri
Midnight Fantasy Britney Spears de dama Imagini Midnight Fantasy Britney Spears de dama Imagini Midnight Fantasy Britney Spears de dama Imagini Midnight Fantasy Britney Spears de dama Imagini

Midnight Fantasy de Britney Spears este un parfum Floral Fructat de dama. Midnight Fantasy a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Caroline Sabas. Notele de varf sunt prune si visine; notele de mijloc sunt stanjenel, orhidee si frezie; Notele de baza sunt ambra, mosc si vanilie.

prune visine

stanjenel orhidee frezie

ambra mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Midnight Fantasy by Britney Spears.

Escada Moon Sparkle
Peonia Vanilla Amber Pear
Pink Bouquet

Midnight Fantasy Recenziile parfumurilor

Ioana30
Ioana30

Este extrem de dulce si greu din punctul meu de vedere. Initial am crezut ca mi se face rau de la el, insa dupa vreo
30 de minute parca am inceput sa simt un iz fresh-fructat care chiar imi placea foarte mult. Intr-adevar, se simt foarte intens pruna si ciresele. Clar e un parfum de iarna cat mai geroasa si cu cat mai multe troiene. Are o persistenta foarte buna. Pe mine totusi ma lasa nehotarata, pentru ca nu imi pot da seama daca imi place sau nu, primele note pe care le simt pur si simplu imi dau dureri de cap, dar apoi il iubesc.

Este un parfum gurmand, dulce, cu miros de prune, cirese negre si vanilie, plus ceva flori. Mirosul este zaharisit, dar dragut, potrivit pentru iarna. Dupa nasul meu, parfumul seamana putin cu Pink Sugar de la Aquolina. Are siaj si persistenta bune. Evaluare: 6/10

ralucucky
ralucucky

Pentru Eveline Marie: Am eu unul nou, sigilat, daca te intereseaza. Ti-am trimis mesaj privat.

eveline marie
eveline marie

Oare miroase a fructe de padure? Imi doresc enorm de mult un parfum cu un astfel de miros...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Britney Spears Midnight Fantasy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Britney Spears Midnight Fantasy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Midnight Fantasy dupa Britney Spears. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Midnight Fantasy de Britney Spears reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Mademoiselle Britney Spears Fantasy Aquolina Pink Sugar Chopard Wish Paco Rabanne Black XS for Her Chanel Chanel N°19 Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Lancome La Vie Est Belle Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Avon Passion Dance Chanel Coco Noir Chanel Chance Eau de Toilette Chanel Chanel N°5 Yves Rocher Voile d'Ambre Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum La Prairie Life Threads Ruby Oriflame Mirage Tom Ford Violet Blonde