Designeri » B » Lemnos Condimentat « Grupuri

Magic Man Bruno Banani de barbati

Magic Man Bruno Banani de barbati

ierbos
cacao
Magic Man Bruno Banani de barbati Imagini Magic Man Bruno Banani de barbati Imagini

Magic Man de Bruno Banani este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Magic Man a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt condimente, gin si cardamom de Guatemala; notele de mijloc sunt ciclama, pastai de cacao si tagetes; Notele de baza sunt paciuli si ambra.

condimente gin cardamom de Guatemala

ciclama pastai de cacao tagetes

paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Magic Man by Bruno Banani.

Magic Man Recenziile parfumurilor

kovacsalex
kovacsalex

Detin acest parfum.

Pot spune ca persista destul de mult timp :8-12 ore.

Si miroase foarte frumos.

Recomand.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bruno Banani Magic Man fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bruno Banani Magic Man, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Magic Man dupa Bruno Banani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Magic Man de Bruno Banani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Hermes Un Jardin Apres la Mousson Detaille Yatching Steve McQueen Steve McQueen Hermes Hermessence Paprika Brasil Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Jil Sander Sport for Men Floris Santal Carolina Herrera Chic For Men Kenzo Once Upon a Time pour Homme Julian Rouas Versailles Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)