Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama

Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama

Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama Imagini Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama Imagini Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama Imagini Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama Imagini Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama Imagini Burberry Brit Rhythm for Women Burberry de dama Imagini

Burberry Brit Rhythm for Women de Burberry este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Acesta este un parfum nou Burberry Brit Rhythm for Women a fost lansat in 2014. Burberry Brit Rhythm for Women a fost creat de Nathalie Gracia-Cetto si Antoine Maisondieu. Notele de varf sunt lavanda, piper roz, neroli si aldehide; notele de mijloc sunt iris, floare de portocal, petalia si frunza de mur; Notele de baza sunt vetiver, mosc, note lemnoase, cedru si cumarina.

lavanda piper roz neroli aldehide

iris floare de portocal petalia frunza de mur

vetiver mosc note lemnoase cedru cumarina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Burberry Brit Rhythm for Women by Burberry.

Infusion d'Iris
Les Exclusifs de Chanel Jersey

Burberry Brit Rhythm for Women Recenziile parfumurilor

ivycrane
ivycrane

Nota de lavanda chiar ma entuziasma, dar nu o simt deloc, iar parfumul e atat de slab ca trebuie sa pulverizezi din abundenta. Miroase a mosc si ceva floricele. Submediocru.

Este un pudrat foarte moale ca si caracter, cu miros foarte discret de lavanda si iris. Este insa atat de discret, ca abia il simt pe mana. Aduce ca miros cu Infusion d Iris, mai ales la inceput, mai apoi acesta de fata isi puerde foarte mult din forta, ramanand un parfum fara siaj, dar placut. Nu sunt fana a parfumurilor Burberry, dar acesta de fata e frumos. Daca ar fi fost macar un pic mai prezent, l-as fi cumparat, pentru ca miroase foarte bine. Siaj zero, persistenta moderata. Evaluare: 7/10

Dana Maria
Dana Maria

E un parfum deosebit, dar nu e genul meu.

arianperfume
arianperfume

Am testat azi, imi place mult, seamana cu Shalimar Parfum Initial. Este un parfum fresh pudrat in stilul smart-casual. Debuteaza cu floarea de portocal indulcita de piperul roz. Ulterior parfumul devine din ce in ce mai pudrat , nota dominanta fiind irisul. Persista bine, siajul este mediu. Nu sunt fan Burberry dar acest parfum imi pare destul de bine lucrat.

diandra
diandra

Am primit azi un esantion din acest parfum...cind am desfacut pliculetul...am crezut ca este o gluma,normal de prost gust,am mirosit si parca m-am simtit ca o victima pradata de hoti,si mi-am zis ...daca aceasta este o fraganta,aroma..atunci eu sunt papa francesco...nu miroase a nimic.simt doar miros de cerneala,de tipografie...nimic altceva...si cind te gindesti ca sunt persoane care il cumpara...si asta doar pentru ca e... de firma...pentru a se lauda la prieteni...de prost gust si asa ceva.Ramin cu apa mea parfumata cumparata azi din supermercat,la doar 4 euro care intradevar are miros si persista,piper roz si gelsomino si...nu e de marca,e doar made in italy,dar merita...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Burberry Burberry Brit Rhythm for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Burberry Burberry Brit Rhythm for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Burberry Brit Rhythm for Women dupa Burberry. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Burberry Brit Rhythm for Women de Burberry reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Agent Provocateur Agent Provocateur Lalique Encre Noire Pour Elle Lancome Tresor Midnight Rose Diptyque Vetyverio Guerlain Insolence Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Diptyque Olene Annick Goutal Un Matin d`Orage Bottega Veneta Bottega Veneta Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Womanity Giorgio Armani Sensi Annick Goutal Songes Giorgio Armani Si Thierry Mugler Angel Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Elie Saab Le Parfum Givenchy Very Irresistible Sensual Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection