Designeri » B » Floral « Grupuri

Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry de dama

Avut: 2

fin condimentat
Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry de dama Imagini

Burberry London for Women Special Edition 2009 de Burberry este un parfum Floral de dama. Burberry London for Women Special Edition 2009 a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Dominique Ropion. Notele de varf sunt grapefruit, mandarina si piper roz; notele de mijloc sunt trandafir, lacramioare si ciclama; Notele de baza sunt note lemnoase si mosc.

grapefruit mandarina piper roz

trandafir lacramioare ciclama

note lemnoase mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Burberry London for Women Special Edition 2009 by Burberry.

Eternity Moment

Burberry London for Women Special Edition 2009 Recenziile parfumurilor

Natalia
Natalia

Iara-m luat-o razna! Am zis ca ma opresc din cumparat parfumuri, macar pana mai golesc din sticlele de parfum ce le am deja, dar n-a durat mult pana cand am comis-o iar! Mi l-am comandat, blind.
Pe langa faptul ca-mi place la nebunie sticla, care are un aspect clasic si elegant, imi place si mai mult parfumul care este un clasic-modern.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Burberry London for Women Special Edition 2009 dupa Burberry. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Burberry London for Women Special Edition 2009 de Burberry reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Adrien Arpel Adri Essence Remy Latour L`elue Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Estée Lauder Beyond Paradise Blue I Profumi di Firenze Lilla Serenella Les Nez Manoumalia Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Tous Tous Keiko Mecheri Mogador Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Coty Sand & Sable