Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Burberry Sport for Women Burberry de dama

Burberry Sport for Women Burberry de dama

sarat
Burberry Sport for Women Burberry de dama Videouri Burberry Sport for Women Burberry de dama Videouri
Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini Burberry Sport for Women Burberry de dama Imagini

Burberry Sport for Women de Burberry este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Burberry Sport for Women a fost lansat in 2010. Burberry Sport for Women a fost creat de Olivier Polge si Beatrice Piquet. Notele de varf sunt mandarina, sare si ghimbir; notele de mijloc sunt petit grain, caprifoi, magnolie si note solare; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia, vetiver si nisip.

mandarina sare ghimbir

petit grain caprifoi magnolie note solare

mosc cedru de Virginia vetiver nisip

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Burberry Sport for Women by Burberry.

Cruise Collection - Escale a Portofino

Burberry Sport for Women Recenziile parfumurilor

YRAHD
YRAHD

Miros placut si deosebit, foloseste sora mea (ea are 22 de ani) are un siaj destul de bun si persista mult. In vremea mai rece el sa deschide mai bine. Mai bine miroase pe haine si par decat pe piele. eu as zice ca pentru banii ce costa e destul de bun!nota mea 7/10:-)

Un parfum citric-floral, pentru vara, cu miros de portocale si ghimbir, la care se adauga o nota sarata. Se simte si o foaaaarte usoara nota de magnolie, iar apoi intregul parfum se incheie pe o baza de cedru. Este dragut, insa imi pare destul de simplu si banal, sunt alte parfumuri de vara mult mai bune; mai ales ca eu nici nu ma dau in vant dupa notele sarate in parfumuri... Siaj si persistenta slabe. Nota mea: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Burberry Burberry Sport for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Burberry Burberry Sport for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Burberry Sport for Women dupa Burberry. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Burberry Sport for Women de Burberry reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Burberry Body Pierre Balmain Ambre Gris Yves Rocher So Elixir Lalique Encre Noire Pour Elle Gianfranco Ferre Ferre Rose Vera Wang Look Prada Prada (Amber) Kenzo L'Eau par Kenzo Thierry Mugler Womanity Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Iceberg The Iceberg Fragrance Jil Sander Jil Sander Eve Jil Sander Sensations Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Narciso Rodriguez Essence D`Orsay Tilleul Chanel Allure Sensuelle Hugo Boss Femme