Designeri » B » Oriental Floral « Grupuri

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari de dama

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari de dama

migdale
Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari de dama Imagini

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum de Bvlgari este un parfum Oriental Floral de dama. Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt bergamot, portocala, piper roz si zahar; notele de mijloc sunt iasomie Sambac, tuberoza si migdale; Notele de baza sunt mosc, rasini si rasina de brad.

bergamot portocala piper roz zahar

iasomie Sambac tuberoza migdale

mosc rasini rasina de brad

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum by Bvlgari.

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

AnaMo
AnaMo

Am primit aceasta apa de parfum, cadou de la soacra mea, cu ocazia nasterii celui de-al doilea copil, un baietel. Pe cat de minunata experienta aducerii pe lume a unui copil, de care ne-am bucurat enorm, cu totii, pe atat de delicios, senzual, delicat dar in acelasi timp puternic, misterios,....este aceasta apa de parfum.

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum by Bvlgari 5.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum dupa Bvlgari. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum de Bvlgari reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Kenzo Flower by Kenzo Montblanc Femme de Montblanc Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Les Copains Femme E. Coudray Esperys Amouage Amouage Lyric Woman Parlux The Phantom of the Opera Mary Kay Warm Amber Benefit Something about Sofia Le Labo Neroli 36 Perry Ellis Reserve JoAnne Bassett Indulgence