Designeri » B » Aromatic Fructat « Grupuri

Lilaia Bvlgari de dama

Lilaia Bvlgari de dama

Lilaia Bvlgari de dama Imagini Lilaia Bvlgari de dama Imagini Lilaia Bvlgari de dama Imagini Lilaia Bvlgari de dama Imagini

Lilaia de Bvlgari este un parfum Aromatic Fructat de dama. Acesta este un parfum nou Lilaia a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Daniela (Roche) Andrier. Parfumul prezinta mastica, ceai Mate, portocala si menta.

mastica ceai Mate portocala menta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lilaia by Bvlgari.

Lilaia Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bvlgari Lilaia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bvlgari Lilaia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lilaia dupa Bvlgari. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lilaia de Bvlgari reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Jesus Del Pozo Quasar Gap G Him Mango MNG Your Jeans Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Cale Fragranze d’Autore Assolo Demeter Fragrance Hello Kitty Keiko Mecheri Wild Berries Lubin Figaro Ortigia Sicilia Pomegranate Teufels Kuche Widow Queen Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple CnR Create Pisces for Men