Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama Videouri
Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama Imagini Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama Imagini Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama Imagini Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari de dama Imagini

Omnia Crystalline Eau de Parfum de Bvlgari este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Omnia Crystalline Eau de Parfum a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Alberto Morillas. Notele de varf sunt lotus si mandarina; notele de mijloc sunt heliotrop si radacina de stanjenel; Notele de baza sunt lemn de santal, rasina benzoica de Siam si mosc.

lotus mandarina

heliotrop radacina de stanjenel

lemn de santal rasina benzoica de Siam mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari.

Image Woman
Neonatura Souffle

Omnia Crystalline Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

Katea
Katea

Imi place foarte tare,este genul de parfum pe care poti sa-l porti atit ziua cit si seara.Un parfum elegant,deosebit si cu o persistenta destul de buna.

Este un parfum comun, slabut, dulceag-pudrat-floral-fructat destul de balsamic :)))))) Nu spune mare lucru, este o magnolie cu heliotrop, cu un strop de mandarina, pe o baza usooor rasinoasa. Casa Bvlgari poate muuult mai mult... Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 5/10

eu_alin1
eu_alin1

Omnia Crystalline EDP este un parfum bun,incepe cu note citrico-florale,mandarina se simte foarte bine!
Evolutia lui este pudrata si dulceaga iar despre longevitate pot spune ca este destul de buna!

Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari 4.25 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Omnia Crystalline Eau de Parfum dupa Bvlgari. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Omnia Crystalline Eau de Parfum de Bvlgari reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain L'Instant Magic Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Yves Saint Laurent Elle Guerlain Insolence Eau de Parfum Cerruti 1881 Bvlgari Omnia Crystalline Christian Dior Pure Poison Lancome Tresor Midnight Rose Prada Prada Candy Giorgio Armani Idole d`Armani Pierre Balmain Ambre Gris Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Kenzo Kenzo Amour Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Carven Le Parfum Givenchy Very Irresistible Tom Ford Black Orchid Lorenzo Villoresi Teint de Neige Lanvin Eclat d’Arpège Moschino Cheap & Chic I Love Love