Designeri » B » Oriental Lemnos « Grupuri

Apple Brandy By Kilian unisex

Apple Brandy By Kilian unisex

Apple Brandy de By Kilian este un parfum Oriental Lemnos unisex. Apple Brandy a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Sidonie Lancesseur. Parfumul prezinta stejar, labdanum, cedru si vanilie.

stejar labdanum cedru vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Apple Brandy by By Kilian.

Apple Brandy Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre By Kilian Apple Brandy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre By Kilian Apple Brandy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Apple Brandy dupa By Kilian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Apple Brandy de By Kilian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Bond No 9 New Haarlem Guerlain Iris Ganache Pacifica Spanish Amber Donna Karan Cashmere Mist Luxe Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Montale Full Incense En Voyage Perfumes Makeda The Organic Pharmacy Organic Glam Oud Ramon Molvizar Black Cube Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal